Yardım

Jel oje nedir?
İçerisinde aseton bulunmayan çözelti içermeyen sadece renk pigmenti ve jel formüllü ojedir. Tırnak yüzeyini yıpratmaz tırnaktan kalıcı oje gibi çıkartabilir aynı zamanda diğer kalıcı ojeler gibi uygulayabilirsiniz.
Kalıcı jel oje ile tırnak uzar mı?
Evet. Jel oje tırnağın uzamasına yardımcı olur, darbelerden korur. Tırnak dokusuna zarar vermeden tırnağın daha sağlıklı uzamasını sağlar.
Kalıcı oje nasıl çıkar?
Tırnak yüzeyindeki kalıcı ojenin en üst katmanı biraz törpülenip matlaştırılır, asetonla pamuk ıslatılıp matlaştırdığınız kalıcı oje yüzeyine yerleştirilir, parmağın tamamı hava almayacak şekilde alimünyum folyo ile sarılır. 10 dakika bekledikten sonra folyo sökülür, üstündeki kabuklaşan kalıcı oje soyulur.
Ne kadar süre tırnakta kalıcıdır? Ne kadar dayanır?
Manikürü yapılmış bir ele kendi sıvı solüsyonuyla temizlenip, kendi base katı, top katı, sure bond, primer ve renk katı kullanılıp kendi kurutucu makinesiyle kurutulduğunda ortalama kullanım süresi 4-5 haftadır.
Kalıcı ojenizi nasıl satın alabilirim ?
Sadece kuaförler ve uzmanlarla çalıştığımız için ne yazıkki internet üzerinden online satışı yoktur. Bilgi almak için 0(212) 240 2222 no'lu telefonu arayınız.
Kalıcı oje sudan yıpranır mı?
Hayır. Renk katı yoğun renk pigmentine sahip olduğu için bozulma yapmaz. Ve en üste sürülen parlatıcı kat güçlü ve dayanıklıdır.
Fiyatı ne kadar?
Ürünümüzün internette satışı yoktur. Sadece sertifikalı uzmanlar tarafından kullanılır. Fiyat öğrenmek için 0(212) 240 2222 no'lu telefonu arayınız.
Ürün içerik sertifikası varmı?
Evet var, ayrıca bu sertifika kimyasal bir malzemenin içerdiği potansiyel tehlikeleri (sağlık, yangın, reaktivite ve çevresel) belirten ve bu kimyasal ürünler güvenli bir şekilde nasıl çalışılacağını gösteren bir belgedir. Aynı zamanda kimyasalın tehlikeleri, kullanım, depolama, taşıma ve acil durum prosedürleri hakkında bilgiler içerir.
Kendi kendine makinesiz kurur mu?
Hayır. Kalıcı ojeler sadece UV/LED kurutucu lambalarda kurutulur.
Kalıcı oje nasıl uygulanır ?
Resimli ve videolu olarak uygulama sayfasına buraya tıklayarak gözatabilirsiniz.
Luxio kalıcı ojeleri hangi ülkenin ürünüdür?
Kanada.
Emsal Doğan
Aylin Ersek Güler
Hande Akgün
Seher Kaçmaz
Sophia Exclusive
Sade Derma Estetik
Gülcan Göksu
Nail Care Meldağ Demir
Esma Sema Beauty
Blanc Beauty Evren Solmaz
Bahar Babacan Beauty